NOVINKA

Chernobeer - RadiALEtion 12° - 1,5 litru (American Pale Ale)

Čerstvě natočeno při objednání na našem čepu v prodejně do PET obalu 1,5 litru.

145 Kč /ks
Koupit Skladem
Naš nový ejlík jsme navařili na výročí 34 let od Černobylské havárie (26.4.1986). Vůně a chuť amerických chmelu je stejně intenzivní jako radiace v Černobylu!

CHERNOBEER RadiALEtion - pivo stylu American Pale Ale je řemeslné živé pivo s výrazně chmelovou chuťou s tóny manga, limetky, ananasu a citrusů. To vše díky chmelům mosaic, citra a amarillo.
Od 26. dubna 1986 je radiace v zóně okolo Černobylské elektrárny stále přitomná, ačkoliv ne již tak intenzivní. No o to intenzivnejší je chuť našeho výročního RadiALEtion-u.

Objem (ml):     1500
Stupňovitost:     12°
Alkohol (%):     5,3
Styl:    American Pale Ale
Typ Obalu:    1,5l PET láhev

Chernobeer Brewing Co.

K vaření piva jsme se dostali opravdu náhodou. Seděli jsme v hotelu v Černobylu na Ukrajině, kde jsme popíjeli ukrajinské euro piva, které nebyly moc dobré. Tam vznikla myšlenka spojit slova Chernobyl a beer. Tehdy vznikl Chernobeer. Další kroky byly jasné - jelikož jsme neměli vlastní technologii (na kterou musíme našetřit) začali jsme hledat pivovary, které umí navařit výborné pivo, podle receptury, kterou dodáme a dbají na nejvyšší kvalitu.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací