Blog

Věrnostní program Pivkodomu

S věrnostním programem Pivkodomu získáte z každého nákupu část vaší útraty zpět formou kreditu. Připojte se k nám a vychutnávejte si kvalitní pivo, které..

Číst více

Pivní styl ALE – pivo s tradicí

Nové možnosti a pochopitelně také nové chutě přinášejí různé druhy chmele, které se podílejí na výrobě pivních speciálů, které se označují..

Číst více

Chmel Amarillo

O tom, že pivo už nemusí mít v podstatě jednu chuť a vůni, vás přesvědčí chmel Amarillo, který se využívá především pro chmelení amerických piv ALE.  ..

Číst více

Chmel Mosaic

Do českých pivovarů pronikají i nové druhy chmelů, které mohou zpestřit nabídku pivních produktů. Jednou z novinek, která příjemně překvapí, je i chmel Mosaic. Chmel..

Číst více

Chmel Citra

Chmel Citra je chmel s vysokým obsahem alfa kyselin se silnou, ale hladkou květinovou a citrusovou vůní a chutí. Jedná se o relativně novou odrůdu chmele, která se však okamžitě stala díky..

Číst více

Základní chmely pro “Ejlíky” a “Ipičky”

Chmel je jednou ze čtyř ingrediencí potřebných k vaření piva podle tradičního německého zákona Reinheitsgebot. Reinheitsgebot (doslova „řád čistoty“), byla řada předpisů,..

Číst více

Vítáme vás na blogu PivkoDomu.cz

Jistě tušíte, že na světě existuje mnoho druhů a stylů piva. Na trhu naleznete tisíce druhů piva, které jsou určovány použitými surovinami i způsobem vaření. Hlavně mezi řemeslnými pivy..

Číst více
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací