NOVINKA

Pivovar Rudohor - New England IPA 13° 0,7l (New England IPA)

Pivní styl New England IPA vznikl ve Vermontu v USA a hned od počátku jde o pivní styl plný kontroverzí vyhledávaný pivními objeviteli

154 Kč /ks
Koupit Skladem

Pivní styl New England IPA vznikl ve Vermontu v USA a hned od počátku jde o pivní styl plný kontroverzí vyhledávaný pivními objeviteli. Naše Rudohor New England IPA se vyznačuje příjemnou hořkostí danou dvojitým chmelením za studena a džusovitým zákalem, který je pro tento styl typický.


Objem (ml):     750
Stupňovitost:     13°
Alkohol (%):     5,6
Styl:   New England IPA
Typ Obalu:     lahev sklo

Pivovar Rudohor

Staletími formovaná, tvrdá a drsná krajina s mnoha jizvami na těle i drsní lidé s mnoha šrámy na duši. To je oblast ještě nedávno nazývaná Rudohoří. Ať už tento název vznikl podle těžby rud nebo od rudých červánků, tak často vídaných při západu slunce za největšími vrcholy zdejších hor, jedno je jisté - drsně, ale s velkou pokorou zdejší pivovarští sládci bránili a strážili poctivost našeho piva. Rudohor je zde, aby v této jejich bohulibé činnosti pokračoval a znovu strážil skvost nám nejdražší, poctivé řemeslné pivo pro zdejší lid, pivo zdejší, pivo Rudohor.

Pivovar Rudohor vznikl, aby dohlížel na návrat tradice řemeslného piva do regionu, jako symbolu pýchy patriotů našich hor a podhůří. Vaše pivo vaříme pouze ze zdejší vody, chmele a sladu pěstovaného na dohled našich hor, dle tradičních receptur našich předků.

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací