NOVINKA

Pivovar Sibeeria - Hop Terror 21° 0,75l (Triple IPA)

Dnes už legendární klasické trojité IPA kdysi bývaly silné, suché, hořké a úplně nejlepší za čerstva. Abychom ušetřili čas, za který by se k nám z..

199 Kč /ks
Koupit Skladem
Dnes už legendární klasické trojité IPA kdysi bývaly silné, suché, hořké a úplně nejlepší za čerstva. Abychom ušetřili čas, za který by se k nám z Kalifornie dostaly, uvařili jsme si podobnou sami. Bylo nám jasné, že chmelem nemůžeme šetřit a větší množství chmelu jsme ještě do varny nenasypali. Víc než 150 IBU se s 10 % alkoholu krásně doplňuje, zatímco intenzivní suché chmelení novými i klasickými odrůdami chmele dodává náležité aroma. Tahle IPA je přímo explozivní v každém ohledu a celkem pravděpodobně bude posledním pivem, co si dnes večer dáte.


Objem (ml):     700
Stupňovitost:     21°
Alkohol (%):     10,1
Styl:    Triple India Pale Ale
Typ Obalu:     lahev sklo

Pivovar Sibeeria

Sibeeria Craft Brewery je český minipivovar, který vaří od roku 2014. Čerstvé suroviny, kvalitní technologie a výborný sládek jsou hlavní důvody, proč se Sibeeria pravidelně umisťuje v TOP 10 českých pivovarů a proč si odnáší ceny ze soutěží. Sibeeria nabízí převážně svrchně kvašená piva - vlajkovou lodí pivovaru je IPA jménem Lollihop - přičemž produkuje pestou škálu piv od amerických IPA, přes belgické Saisony či německý Weizenbock po tmavá anglická piva Stout či Porter. Sibeeria patří mezi průkopníky a nebojí se inspirovat v zahraničí. V Česku byla prvním pivovarem, kdo začal vařit lehká a kyselá Berliner Weisse, stejně tak začala jako jedna z prvních s dozráváním silných piv v sudech po destilátech.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací