NOVINKA

Pivovar Sibeeria - Podzim 2021 15° 0,7l (Stout)

Zdá se, jako by současný pivovarský svět sledoval jenom nejnovější trendy a úplně zapomněl, že existují i pivní styly jako nachmelený lehký American..

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.
Zdá se, jako by současný pivovarský svět sledoval jenom nejnovější trendy a úplně zapomněl, že existují i pivní styly jako nachmelený lehký American Stout, který se snadno pije jen tak na žízeň. Naše volba tmavého podzimního piva proto padla na něj. S 6,2 % alkoholu a pečlivě vybranými tmavými slady je toto tmavé pivo ideální pro pochmurné večery, které jsou před námi. Pro ozvláštnění jsme chmelili pouze odrůdou HBC472 známou pro své dřevité až kokosové aroma, které jsme ještě zvýraznili přidáním cedrového dřeva. Podzim 2021 je komplexní pivo s kořeněnou vůní a zajímavým druhem hořkosti, zcela odlišným od všeho, co jsme dosud uvařili.

Objem (ml):     700
Stupňovitost:     15°
Alkohol (%):     6,2
Styl:    Stout
Typ Obalu:     lahev sklo

Pivovar Sibeeria

Sibeeria Craft Brewery je český minipivovar, který vaří od roku 2014. Čerstvé suroviny, kvalitní technologie a výborný sládek jsou hlavní důvody, proč se Sibeeria pravidelně umisťuje v TOP 10 českých pivovarů a proč si odnáší ceny ze soutěží. Sibeeria nabízí převážně svrchně kvašená piva - vlajkovou lodí pivovaru je IPA jménem Lollihop - přičemž produkuje pestou škálu piv od amerických IPA, přes belgické Saisony či německý Weizenbock po tmavá anglická piva Stout či Porter. Sibeeria patří mezi průkopníky a nebojí se inspirovat v zahraničí. V Česku byla prvním pivovarem, kdo začal vařit lehká a kyselá Berliner Weisse, stejně tak začala jako jedna z prvních s dozráváním silných piv v sudech po destilátech.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací