NOVINKA

Schneider-Weisse - Original (TAP07) 12,8° 0,5l (Hefeweizen)

Nejprodavánější pivo Schneider-Weisse: „Original“ - tradiční pšeničné pivo vařené nezměněné v souladu s původním receptem Georga I. Schneidera od..

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.
Nejprodavánější pivo Schneider-Weisse: „Original“ - tradiční pšeničné pivo vařené nezměněné v souladu s původním receptem Georga I. Schneidera od roku 1872. Hluboké jantarové barvy, harmonicky vyvážené a silné. To je to, co Bavorsku chutná!

Objem (ml):     500
Stupňovitost:     12,8°
Alkohol (%):     5,4
Styl:    Hefeweizen
Typ Obalu:     láhev sklo
 

Schneider Weisse G. Schneider & Sohn

Pšeničné pivo bylo jejich vášní už v době, když jen málokdo poznal jeho hodnotu a přínos pro bavorskou kulinářskou kulturu a způsob života. Zakladatel Georg I. Schneider se stal prvním německým občanem, který získal právo vařit pšeničné pivo a to v roce 1872. Od té doby vždy vaří pšeničné speciality, které mnohdy kráčí proti mnoha konvencím, bez ohledu na trendy a se spoustou odvahy. Znalosti a zkušenosti, které pivovar získával po generace, jsou jedinečné nejenom v Bavorsku ale i po celém světě.

Jejich motto je: "Weissbier je fascinující vesmír plný možností, kombinací surovin, chutí, vůní a barev."
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací