NOVINKA

BrewDog - O-G Hazy 17° 0,44l (New England IPA)

Východní pobřeží si sedne do kolen z této nové NEIPA doladěné ve Skotsku. Výborna NEIPA plná ovocných tónu ananasu, manga a nádechem limetky. Nízká..

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.
Východní pobřeží si sedne do kolen z této nové NEIPA doladěné ve Skotsku. Výborna NEIPA plná ovocných tónu ananasu, manga a nádechem limetky. Nízká hořkost, vysoká kalnost, tuna chmele.

Objem (ml):     440
Stupňovitost:     17°
Alkohol (%):     7,2
Styl:    New England IPA
Typ Obalu:     Plechovka
 

BrewDog

MARTIN a JAMES zakladatele, celkově byli otrávení z průmyslových piv, které zaplavily britský pivní trh. Rozhodli se, že nejlepší způsob, jak tuto nežádoucí situaci vyřešit, je vařit si vlastní pivo. Následně se v dubnu 2007 narodil BrewDog. Oba tehdy měli 24 let, pronajali si budovu ve Fraserburghu, dostali nějaké děsivé bankovní půjčky, utratili všechny peníze za nerezovou ocel a začali vyrábět poctivá řemeslná piva. Vařili malé várky, ručně plnili lahve a prodávali pivo na místních trzích ze staré dodávky. Jejich největším posláním při zakládání BrewDog, bylo přinést jejich vlastní nadšení ke Craftovému pivu ostatním lidem a milovníkum piva. A to je i dnes jejich největším posláním.

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací