NOVINKA

BrewDog - Punk IPA 13° 0,5l (India Pale Ale)

Tato lehká, zlatá klasika byla chmelená novými světovými chmeli, aby se vytvořila exploze chutí. Výbuchy karamelu a tropického ovoce s celkovým..

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.
Tato lehká, zlatá klasika byla chmelená novými světovými chmeli, aby se vytvořila exploze chutí. Výbuchy karamelu a tropického ovoce s celkovým nepokojem grapefruitu, ananasu a liči předcházejí hořkému závěru. Toto je pivo, které to u BrewDog vše odstartovalo.

Objem (ml):     500
Stupňovitost:     13°
Alkohol (%):     5,2
Styl:    India Pale ALe
Typ Obalu:     Plechovka
 

BrewDog

MARTIN a JAMES zakladatele, celkově byli otrávení z průmyslových piv, které zaplavily britský pivní trh. Rozhodli se, že nejlepší způsob, jak tuto nežádoucí situaci vyřešit, je vařit si vlastní pivo. Následně se v dubnu 2007 narodil BrewDog. Oba tehdy měli 24 let, pronajali si budovu ve Fraserburghu, dostali nějaké děsivé bankovní půjčky, utratili všechny peníze za nerezovou ocel a začali vyrábět poctivá řemeslná piva. Vařili malé várky, ručně plnili lahve a prodávali pivo na místních trzích ze staré dodávky. Jejich největším posláním při zakládání BrewDog, bylo přinést jejich vlastní nadšení ke Craftovému pivu ostatním lidem a milovníkum piva. A to je i dnes jejich největším posláním.

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací