NOVINKA

Maisel & Friends - WEIZEN-IPA 13° 0,33l (WEIZEN-IPA)

Svrchně kvašené pivo ve kterém se snoubí to nejlepší co nabízí Bavorská pšenice a Americká IPA. Tato WEIZEN-IPA nabízí nádhernou kombinaci..

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.

Svrchně kvašené pivo ve kterém se snoubí to nejlepší co nabízí Bavorská pšenice a Americká IPA. Tato WEIZEN-IPA nabízí nádhernou kombinaci nasládlých banánových a citrusových chutí. Překvapí příjemnou hořkostí chmelů s tóny ananasu a limetek. Jasně žlutá barva, aroma a chuť jsou zárukou jedinečného osvěžení.


Objem (ml):     330
Stupňovitost:     13°
Alkohol (%):     6,0
Styl:    Weizen IPA
Typ Obalu:     lahev sklo

Pivovar Maisel & Friends

Maisel & Friends má jeden cíl: udržet vášeň a ducha řemeslného piva naživu tím, že bude dodávat více piv ve více stylech s větší chutí!

Německé pivovarnictví bylo po celá léta zaseknuto. Mnoho malých pivovarů muselo zavřít a velké pivovary se vzdaly vkusu a rozmanitosti, aby se zaměřily na otázku snižování nákladů. Ne u společnosti Maisel & Friends. Jsme tady, abychom lidi znovu nadchli chutí.
Chutě tak odvážné a komplexní, že si budete škrábat hlavu a budete se divit, jak jsme to zvládli pouze se čtyřmi přísadami německého Reinheitsgebotu.

Dovolte nám prozradit vám malé tajemství: není to vždy snadné. Ale tuto výzvu jsme si vzali k srdci a díky vášni a průkopnickému duchu našeho pivovarnického týmu (spolu s malou pomocí našich přátel) předefinujeme, jaké německé pivo může být. Popadněte sklenici a přítele a přidejte se k nám. Vaše chuťové buňky vám později poděkují.
 
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací