NOVINKA

MAUS Craft Brewery - Ležák 11° 0,75l (Světlý Ležák)

Ležák 11 je skvěle pitelné, spodně kvašené pivo s vyšší hořkostí a bohatým řízem. Výtečná kombinace dvou sladů, tří chmelů a dovršena studeným..

88 Kč /ks
Koupit Skladem
Ležák 11 je skvěle pitelné, spodně kvašené pivo s vyšší hořkostí a bohatým řízem. Výtečná kombinace dvou sladů, tří chmelů a dovršena studeným chmelením našemu ležáku dodala optimální plnost a správný říz. Skvěle vyvážené pivo na celý večer. Seznamte se s naší vlajkovou lodí.

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     11°
Alkohol (%):     5
Styl:    Světlý Ležák
Typ Obalu:     láhev sklo

Maus Craft Brewery

Létající pivovar se základnou v Kladně. Vaříme pivo, které nás baví, chutná a na nic si nehraje. Za použití těch nejlepších sladů a chmelů, s úctou k řemeslné práci a k zákazníkovi se chceme stát hrdou konkurencí průmyslovým pivovarům, která nabídne vždy něco navíc. Zatím jako lítačka, ale ambice jsou vysoké. Naší hlavní vášní jsou experimenty se svrchně kvašenými pivy, nově i „kyseláči“, ale jako správný pivovar chceme mít i co nabídnout konzervativním zákazníkům. Na zdraví!
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací