NOVINKA

Pivovar Chroust - Vitamin Pill 12° 0,7l (New England IPA)

Známe lék na podzimní splín! Velkou výhodou je, že se jím nejspíše nezvládnete předávkovat, má totiž jen příjemných 12°. I zaryté odpůrce polykání..

141 Kč /ks
Koupit Skladem
Známe lék na podzimní splín! Velkou výhodou je, že se jím nejspíše nezvládnete předávkovat, má totiž jen příjemných 12°.
I zaryté odpůrce polykání léků přesvědčí ovocná chuť a velmi nízká hořkost (použit je tolik oblíbený chmel Galaxy a Nelson Sauvin).
Kvasnice Verdant IPA se opět předvedly v plné parádě, rozhodně se řadí mezi naše nové oblíbence. Jsou výrazně meruňkové, v pivu se starají a pěknou sladkou linku díky nižšímu prokvašení.
K perorálnímu užití není třeba lékařského předpisu.

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     12°
Alkohol (%):    5,1
Styl:    New England  IPA
Typ Obalu:  láhev sklo

Pivovar Chroust

Když se v jedné domácnosti sejde sládková a pivní nadšenec, nemůže to dopadnout jinak než cirhózou jater nebo pivovarem. My se pokoušíme o obojí. Už to děláme nějaký pátek, ale pořád jsme ještě nenašetřili na technologii, proto tedy pivovar létající. A Chroust? Jmenujeme se Karolína a Jirka Chroustovští, nebylo tedy dále co řešit! Dej Bůh štěstí!
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací