NOVINKA

Pivovar DRŽSEPLOTU - FLYING HOP JUICE 13° 0,5l (NEIPA)

Šílené pivo? Možná. Tahle brutálně nachmelená záležitost, by byla ujetá sama o sobě, ale to nám bylo málo a tak jsme do něj vrazili ještě kvantum..

70 Kč /ks
Koupit Skladem
Šílené pivo? Možná. Tahle brutálně nachmelená záležitost, by byla ujetá sama o sobě, ale to nám bylo málo a tak jsme do něj vrazili ještě kvantum šťávy z grepů. Po napití vám stříká chmel i ušima a zaplavuje Vás jedna ovocná vlna za druhou. Pracovně mu náš sládek říká chmelové bukkake, ale to finanční ředitelka zakázala použít. Už tak dost cáklé pivo jsme se rozhodli posunout ještě o level dál a na etiketu vrazili vepřovou mrdu z dílny MgA. Matěje Zámečníka, který trávil s naším sládkem školní docházku sněním o nekonečném proudu zlatého moku a dalších šílenostech, které vyústily přesně v tohle pivo.

Objem (ml):     500
Stupňovitost:     13°
Alkohol (%):     5,7
Styl:    Grepová NEIPA
Typ Obalu:     plechovka

Pivovar DRŽSEPLOTU

Vaření řemeslných piv se věnujeme od roku 2020. Naše piva děláme poctivě, bez kompromisů, tak aby chutnala nejen nám, ale hlavně našim fanouškům.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací