NOVINKA

Pivovar Falkon - Karavana 13° 0,75l (American Pale Ale)

Kooperace Falkon x Poctivej Výčep k 6. výročí založení Výčepu. Karavana je DDH APA s chmely Mosaic a Citra, reflektující společnou cestu za..

151 Kč /ks
Koupit Skladem
Kooperace Falkon x Poctivej Výčep k 6. výročí založení Výčepu.

Karavana je DDH APA s chmely Mosaic a Citra, reflektující společnou cestu za lepším, poctivým pivem, oslavující všechny naše kamarády, kteří se s námi tuhle cestu rozhodli podstoupit.

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     13°
Alkohol (%):     5,5
Styl:    American Pale Ale
Typ Obalu:     lahev sklo

Pivovar Falkon

Nemáme technické zázemí a rozhodně se za to nestydíme. Věříme, že i to nejlepší a nejrozmanitější pivo lze vyrobit bez vlastního pivovaru. Jak? Mnoho našich přátel nevyužívá pivovarskou kapacitu řemeslného mikropivovaru naplno a rádi jej sdílí. A věřte mi, vaření piva s přáteli je opravdu zábavné! Chceme nabídnout to nejlepší pivo z celého světa, s použitím originálních ingrediencí, spolu s rukopisem českého sládka. A proč vlastně FALKON? Jméno pochází z latinského jména sokola, který není jen stěhovavými ptáky, ale také skutečným predátorem! :-)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací