NOVINKA

Pivovar Falkon - Panoptikum 19° 0,7l (Strong Ale)

Silné tmavé pivo s kávou a vanilkou. Etiopská pražená káva od 4 místních pražíren: Alf & Bet, Candycane Coffee, Respekt Coffee a Rusty Nails Coffee..

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.
Silné tmavé pivo s kávou a vanilkou.
Etiopská pražená káva od 4 místních pražíren: Alf & Bet, Candycane Coffee, Respekt Coffee a Rusty Nails Coffee Roasters, vyvážená rumem macerovanými vanilkovými lusky.

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     19°
Alkohol (%):     8,4
Styl:    Strong dark Ale
Typ Obalu:     lahev sklo

Pivovar Falkon

Nemáme technické zázemí a rozhodně se za to nestydíme. Věříme, že i to nejlepší a nejrozmanitější pivo lze vyrobit bez vlastního pivovaru. Jak? Mnoho našich přátel nevyužívá pivovarskou kapacitu řemeslného mikropivovaru naplno a rádi jej sdílí. A věřte mi, vaření piva s přáteli je opravdu zábavné! Chceme nabídnout to nejlepší pivo z celého světa, s použitím originálních ingrediencí, spolu s rukopisem českého sládka. A proč vlastně FALKON? Jméno pochází z latinského jména sokola, který není jen stěhovavými ptáky, ale také skutečným predátorem! :-)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací