NOVINKA

Pivovar Krušnohor - Barrel Aged Rauch 13° 0,7l (Rauchbier)

Krušnohor Rauchbier stařený dubovým dřevem naloženým v single malt whisky As We Get It od firmy Ian Macleod. Tahle whisky je jedinečná tím, že je..

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.

Krušnohor Rauchbier stařený dubovým dřevem naloženým v single malt whisky As We Get It od firmy Ian Macleod. Tahle whisky je jedinečná tím, že je plněná přímo ze sudu v plné síle - v tomhle případě jde o verzi Highland, jež má 64% alkoholu. Její aroma a chuť jsou rašelinové, mírně kouřové a kořeněné, což krásně koresponduje s charakterém našeho Rauchbieru a dodáva mu to na komplexitě.


Objem (ml):     750
Stupňovitost:     13°
Alkohol (%):     5,3
Styl:   Barrel Aged Rauchbier
Typ Obalu:     láhev sklo

 

Pivovar Krušnohor

Krušnohoří + pivo = TEKUTÝ KLENOT. Zážitek z chuti našich pivních speciálů vám nikdo nevezme. #pivojenaszivot
Vskutku, pivovar Krušnohor – Craft Brewery sází zejména na výrobu piv s výraznější hořkostí. To z nich dělá SKVĚLÁ PIVA S OSOBITOU A DOBŘE ZAPAMATOVATELNOU CHUTÍ.

Naše pivo již získalo nejedno ocenění, což vypovídá o kvalitě našich piv. Za zmínku stojí například OCENĚNÍ MEZINÁRODNÍHO CHARAKTERU, ZLATÁ PEČEŤ. V roce 2016 získala dvě naše piva OCENĚNÍ. Na 2.místě se umístil v rámci soutěže PIVO České republiky náš tmavý speciál a v rámci soutěže ZLATÁ PIVNÍ PEČEŤ se umístila naše IPA 17 na 3. místě. V rámci soutěže REGIONÁLNÍ POTRAVINA Karlovarského kraje se umisťujeme pravidelně na předních příčkách.

Produkci rodinného pivovaru KRUŠNOHOR – Craft Brewery tvoří jak klasické české ležáky, které se zde vaří tradiční dekokční technologií, kvasí na otevřených spilkách a dozrávají dlouhé týdny v ležáckém sklepě, tak zárověň i svrchně kvašené weizeny a široká nabídka typu ALE rozličných chutí a stupňovitostí. Všechna jsou NEFILTROVÁNA a NEPASTEROVÁNA a zachovávají si tak svou čerstvou chuť, a především tělu prospěšné látky.

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací