NOVINKA

Pivovar Máša - NEIPA13° 0,7l (New England IPA)

Chmelovou vůní nacpaná specialitka původem z oblasti New England (severovýchod USA).

123 Kč /ks
Koupit Skladem
Trocha osvěty pro toho, komu se nechce googlit :-). NEIPA není "nová IPA" ze staré dobré Anglie. Je to pivní styl pocházející z Nové Anglie za velkou louží.Hoši na severovýchodě USA přidávali chmel tak dlouho až vznikla tahle voňava dobrota. My na chmelu taky nešetříme. Je ho tam fakt HOOODNĚ. Ale nebojte, hořkost pouze přiměřená. NEIPA má hlavně vonět. A může být hezky kalná, to jenom pro pořádek. Přídali jsme i pšeničné a ovesné vločky pro ty, kdo rádi cereální snídani. 

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     13°
Alkohol (%):     5,4
Styl:    New England IPA
Typ Obalu:     lahev sklo

Pivovar Máša

Majitel David Máša začínal U Fleků, rozjížděl pivovar Tijuana v Mexiku, Kaldi na Islandu a další pivovary na světě. V ČR byl u rozjezdu pivovaru Antoš ze Slaného. V roce 2017 se rozhodl otevřít vlastní pivovar v Řevničově pod značkou Máša. Piva s pivovaru Máša jsou oceňovany svou kvalitou a skvělou chutí. Vynikající polotmavý Don Chichot v roce 2020 získal dokonce nejprestižnější české pivovarské ocenění  Zlatou pečeť. Piva z pivovaru Máša jsou vždy dobrou volbou.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací