NOVINKA

Pivovar Muflon - New England IPA 14° 0,7l (New England IPA)

Pivo tohoto typu se stalo populárním v USA v roce 2011, kdy velmi známý pivovar z Vermontu „The Alchemist“ začal prodávat své lokální pivo „Heady..

133 Kč /ks
Koupit Skladem

Pivo tohoto typu se stalo populárním v USA v roce 2011, kdy velmi známý pivovar z Vermontu „The Alchemist“
začal prodávat své lokální pivo „Heady Topper“, které distribuoval po USA.  Od roku 2015 je tento pivní styl vysoce hodnocen nejen na degustačních soutěžích.

MUFLON NEW ENGLAND IPA je ve vůni a v chuti opravdu ušlechtilým koktejlem tropického ovoce a svěžích citrusových tónů. Vyznačuje se také specifickým zákalem. Toho jsme dosáhli svařováním ovesných vloček a sladů s vyšším obsahem bílkovin.


Objem (ml):     750
Stupňovitost:     14°
Alkohol (%):     6,5
Styl:   New England IPA
Typ Obalu:     láhev sklo

 

Pivovar Muflon

Piva Muflon vznikají odpovědným výběrem nejkvalitnějších surovin zpracovaných podle tradičních i originálních postupů s podporou špičkového technického vybavení. Piva jsou vyráběna v dokonale kontrolovaném výrobním procesu, při dodržování všech zásad hygieny
a sanitace, jsou nefiltrovaná a nepasterovaná. Tím piva Muflon získávají vlastnosti piva čerstvého a stálou přítomností kvasinek také piva živého.

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací