NOVINKA

Pivovar Permon - Joe In the Garden – Fruit Edition (lime, salt, sour cherry) 12° 0,5l (Sour)

Permoní kamarád Joe při vaření várky tohohle zajímavého kyselače vyhrabal ze své zahrádky další poklady, tentokrát zapátral ve svém ovocném sadu...

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.
Permoní kamarád Joe při vaření várky tohohle zajímavého kyselače vyhrabal ze své zahrádky další poklady, tentokrát zapátral ve svém ovocném sadu.

Osvežující kyseláč s mořskou solí, limetkou a višněmi. Pro ostřílené milovníky sourů.

Objem (ml):     500
Stupňovitost:     12°
Alkohol (%):    5,8
Styl:    Sour
Typ Obalu:  Plechovka

Pivovar Permon

Sokolovský pivovar PERMON má denní výstav 1500l. Výroba piva Permon byla zahájena v roce 2006. V roce 2011 byl pivovar modernizován a bylo mu městem Sokolov uděleno právo várečné. Kromě stáčení do již tradičních speciálních pivních 1l PET lahví byla instalována automatická stáčecí linka na skleněné lahve. To umožnilo rozšířit výrobu a sortiment prodeje tradičních nepasterovaných, nefiltrovaných piv o zahraniční pivní speciály. Rostoucí poptávka po pivních speciálech s požadavkem vyšší trvanlivosti a možností prodeje v běžných skladovacích podmínkách je umožněna využitím nově instalované moderní technologie. Tato technologie umožňuje uspokojit poptávku po pivu PERMON také nad rámec regionu a pro export.

Výroba piva PERMON se trvale snaží navázat na tradici pivovarnictví na Sokolovsku. Technické řešení výrobní technologie všech tří pivovarů důsledně vycházelo z historických pramenů a pivovary byly konstruovány podle řemeslných podkladů tak aby se pivo mohlo vařit tradičním způsobem podle osvědčených receptur na klasické varní technologii s otevřenými spilkami a dlouhodobým zráním v ležáckém sklepě s velkou kapacitou. Sokolovské pivo PERMON je vyráběno proslulou českou technologií. Je to tradiční přírodně řádně kvašené nepasterované živé pivo bez přísad. Čerstvější a kvalitnější pivo než přímo z minipivovaru totiž nikde jinde nedostanete. V pivovaru PERMON je vždy rozhodující zaměření na náročného zákazníka s důrazem na sortiment a kvalitu piva.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací