NOVINKA

Pivovar Sibeeria - Brunette Therapist 21° 0,75l (Belgian Quadrupel)

Pro případ, že vám náš první Therapist-a nepomohl zapomenout na problémy světa, nebo zkrátka preferujete tmavší typy, je tu pro vás Brunette..

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.
Pro případ, že vám náš první Therapist-a nepomohl zapomenout na problémy světa, nebo zkrátka preferujete tmavší typy, je tu pro vás Brunette Therapist. Do tohoto 21stupňového belgického quadruplu jsme použili dva druhy cukru (kandis a demerara) a pro větší komplexnost taky pěknou kopu rozinek. Výsledkem je mohutné aroma tmavého ovoce, rozinek a karamelizovaných banánů. Vzhledem k vysokému prokvašení a vyšší hořkosti se i při více než 10% alkoholu pije hezky a rychle navozuje uvolnění.

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     21°
Alkohol (%):    10
Styl:    Belgian Quadrupel
Typ Obalu:     Láhev sklo

Pivovar Sibeeria

Sibeeria Craft Brewery je český minipivovar, který vaří od roku 2014. Čerstvé suroviny, kvalitní technologie a výborný sládek jsou hlavní důvody, proč se Sibeeria pravidelně umisťuje v TOP 10 českých pivovarů a proč si odnáší ceny ze soutěží. Sibeeria nabízí převážně svrchně kvašená piva - vlajkovou lodí pivovaru je IPA jménem Lollihop - přičemž produkuje pestou škálu piv od amerických IPA, přes belgické Saisony či německý Weizenbock po tmavá anglická piva Stout či Porter. Sibeeria patří mezi průkopníky a nebojí se inspirovat v zahraničí. V Česku byla prvním pivovarem, kdo začal vařit lehká a kyselá Berliner Weisse, stejně tak začala jako jedna z prvních s dozráváním silných piv v sudech po destilátech.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací