NOVINKA

Pivovar Sibeeria - IPA TONE 0208 16° 0,75l ( New England IPA)

Přicházíme s další New England IPA TONE a novou chmelovou odrůdou - HBC 630 je experimentální chmel z Yakimy, kterému dominuje směs zralého ovoce,..

159 Kč /ks
Koupit Skladem
Přicházíme s další New England IPA TONE a novou chmelovou odrůdou - HBC 630 je experimentální chmel z Yakimy, kterému dominuje směs zralého ovoce, hlavně broskve a meruňky, které doplňuje náznak manga. My jsme HBC 630 použili do krásně zakaleného piva s jemnou texturou, které je zároveň hezky suché a hořké, aby se lépe pilo.

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     16°
Alkohol (%):     6,3
Styl:    New England IPA
Typ Obalu:     Láhev sklo

Pivovar Sibeeria

Sibeeria Craft Brewery je český minipivovar, který vaří od roku 2014. Čerstvé suroviny, kvalitní technologie a výborný sládek jsou hlavní důvody, proč se Sibeeria pravidelně umisťuje v TOP 10 českých pivovarů a proč si odnáší ceny ze soutěží. Sibeeria nabízí převážně svrchně kvašená piva - vlajkovou lodí pivovaru je IPA jménem Lollihop - přičemž produkuje pestou škálu piv od amerických IPA, přes belgické Saisony či německý Weizenbock po tmavá anglická piva Stout či Porter. Sibeeria patří mezi průkopníky a nebojí se inspirovat v zahraničí. V Česku byla prvním pivovarem, kdo začal vařit lehká a kyselá Berliner Weisse, stejně tak začala jako jedna z prvních s dozráváním silných piv v sudech po destilátech.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací