NOVINKA

Pivovar Sibeeria - IPA TONE 0601 13° 0,75l (Belgian IPA)

Šestý letošní odstín IPA čerpá inspiraci z belgických pivovarů, které dokázaly zázraky se studeným chmelením silných piv, kde se kvasinkové estery..

143 Kč /ks
Koupit Skladem
Šestý letošní odstín IPA čerpá inspiraci z belgických pivovarů, které dokázaly zázraky se studeným chmelením silných piv, kde se kvasinkové estery mísí s tropickými chmelovými vůněmi. Toto suché a hořké světlé pivo voní po čerstvých broskvích, hruškách a pomerančích, zatímco nesladovaný ječmen mu dodává jemnou hladkost a pitelnost.

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     13°
Alkohol (%):     6,8
Styl:    Belgian Pale Ale
Typ Obalu:     Láhev sklo

Pivovar Sibeeria

Sibeeria Craft Brewery je český minipivovar, který vaří od roku 2014. Čerstvé suroviny, kvalitní technologie a výborný sládek jsou hlavní důvody, proč se Sibeeria pravidelně umisťuje v TOP 10 českých pivovarů a proč si odnáší ceny ze soutěží. Sibeeria nabízí převážně svrchně kvašená piva - vlajkovou lodí pivovaru je IPA jménem Lollihop - přičemž produkuje pestou škálu piv od amerických IPA, přes belgické Saisony či německý Weizenbock po tmavá anglická piva Stout či Porter. Sibeeria patří mezi průkopníky a nebojí se inspirovat v zahraničí. V Česku byla prvním pivovarem, kdo začal vařit lehká a kyselá Berliner Weisse, stejně tak začala jako jedna z prvních s dozráváním silných piv v sudech po destilátech.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací