NOVINKA

Pivovar Sibeeria - IPA TONE 0801 14° 0,7l (Sour IPA)

Sérii IPA TONE jsme si vymysleli, abychom mohli objevovat pestré variace světa chmelených piv, včetně těch zapomenutých. Tohle je naše první kyselá..

158 Kč /ks
Koupit Skladem
Sérii IPA TONE jsme si vymysleli, abychom mohli objevovat pestré variace světa chmelených piv, včetně těch zapomenutých. Tohle je naše první kyselá IPA a možná ne tak úplně poslední - moc se nám líbí, jak jemná acidita zvyšuje její pitelnost a zdůrazňuje ovocnost chmelů Galaxy a Azacca. Tohle je jedna z nejvíc osvěžujících IPA, co jsme za dlouhou dobu udělali.

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     14°
Alkohol (%):     4,1
Styl:    Sour
Typ Obalu:     lahev sklo

Pivovar Sibeeria

Sibeeria Craft Brewery je český minipivovar, který vaří od roku 2014. Čerstvé suroviny, kvalitní technologie a výborný sládek jsou hlavní důvody, proč se Sibeeria pravidelně umisťuje v TOP 10 českých pivovarů a proč si odnáší ceny ze soutěží. Sibeeria nabízí převážně svrchně kvašená piva - vlajkovou lodí pivovaru je IPA jménem Lollihop - přičemž produkuje pestou škálu piv od amerických IPA, přes belgické Saisony či německý Weizenbock po tmavá anglická piva Stout či Porter. Sibeeria patří mezi průkopníky a nebojí se inspirovat v zahraničí. V Česku byla prvním pivovarem, kdo začal vařit lehká a kyselá Berliner Weisse, stejně tak začala jako jedna z prvních s dozráváním silných piv v sudech po destilátech.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací