NOVINKA

Pivovar Sibeeria - Listopad 17° 0,7l (New England IPA )

Sytě žlutooranžové není v listopadu jen listí pokrývající městské chodníky, ale také barva této New England IPA od pivovaru Sibeeria. Aroma..

154 Kč /ks
Koupit Skladem

Sytě žlutooranžové není v listopadu jen listí pokrývající městské chodníky, ale také barva této New England IPA od pivovaru Sibeeria. Aroma tropického ovoce a citrusů je výsledkem kombinace amerických chmelů Ekuanot a Citra, novozélandského Nelson Sauvin a německého Huell Melon. Přestože se jedná o "sedmnáctku", díky nižšímu prokvašení má Listopad pouhých 5,8 % alkoholu a mírně vyšší sladkost.


Objem (ml):     750
Stupňovitost:     17°
Alkohol (%):     5,8
Styl:    New England IPA
Typ Obalu:     lahev sklo

Pivovar Sibeeria

Sibeeria Craft Brewery je český minipivovar, který vaří od roku 2014. Čerstvé suroviny, kvalitní technologie a výborný sládek jsou hlavní důvody, proč se Sibeeria pravidelně umisťuje v TOP 10 českých pivovarů a proč si odnáší ceny ze soutěží. Sibeeria nabízí převážně svrchně kvašená piva - vlajkovou lodí pivovaru je IPA jménem Lollihop - přičemž produkuje pestou škálu piv od amerických IPA, přes belgické Saisony či německý Weizenbock po tmavá anglická piva Stout či Porter. Sibeeria patří mezi průkopníky a nebojí se inspirovat v zahraničí. V Česku byla prvním pivovarem, kdo začal vařit lehká a kyselá Berliner Weisse, stejně tak začala jako jedna z prvních s dozráváním silných piv v sudech po destilátech.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací