NOVINKA

Pivovar Sibeeria - Raspberry Sorbet 11° 0,7l (Malinový Berliner Weisse)

Berliner Weisse Raspberry, 11,5° Plato. Sorbet je osvěžující kyselé pivo s obrovským množstvím malin. Nešetřili jsme a udělali z toho malinovou..

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.
Berliner Weisse Raspberry, 11,5° Plato. Sorbet je osvěžující kyselé pivo s obrovským množstvím malin. Nešetřili jsme a udělali z toho malinovou bombu. Ideální pivo nejen na začátek jara.

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     11°
Alkohol (%):     4,4
Styl:    Berliner Weisse
Typ Obalu:     lahev sklo

Pivovar Sibeeria

Sibeeria Craft Brewery je český minipivovar, který vaří od roku 2014. Čerstvé suroviny, kvalitní technologie a výborný sládek jsou hlavní důvody, proč se Sibeeria pravidelně umisťuje v TOP 10 českých pivovarů a proč si odnáší ceny ze soutěží. Sibeeria nabízí převážně svrchně kvašená piva - vlajkovou lodí pivovaru je IPA jménem Lollihop - přičemž produkuje pestou škálu piv od amerických IPA, přes belgické Saisony či německý Weizenbock po tmavá anglická piva Stout či Porter. Sibeeria patří mezi průkopníky a nebojí se inspirovat v zahraničí. V Česku byla prvním pivovarem, kdo začal vařit lehká a kyselá Berliner Weisse, stejně tak začala jako jedna z prvních s dozráváním silných piv v sudech po destilátech.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací