NOVINKA

Pivovar Strakonice - Otavský zlatý 11° 0,5l (Světlý Ležák)

Světlý ležák, vyznačuje se lehkostí, řízem, výrazným chmelovým aromatem žateckých chmelů. „Přizpůsobil jsem recepturu těm zákazníkům, kteří..

26 Kč /ks
Koupit Skladem
Světlý ležák, vyznačuje se lehkostí, řízem, výrazným chmelovým aromatem žateckých chmelů.

„Přizpůsobil jsem recepturu těm zákazníkům, kteří hledají především hořký charakter piva, kterého dosáhnete vhodnou kombinací použitých nejkvalitnějších českých chmelů“, říká sládek Dušan Krankus.

Objem (ml):     500
Stupňovitost:     11,80°
Alkohol (%):     4,8
Styl:     Světlý Ležák
Typ Obalu:     lahev sklo

Pivovar Strakonice

Měšťanský pivovar Strakonice, a.s. je posledním středním pivovarem v České republice, který je ve vlastnictví města. Tradice vaření piva je spojená s bohatou historií Pootaví a traduje se od roku 1649. Pivovar se vyznačuje tradiční výrobou piva z výhradně českých surovin pocházejících z oblasti Moravy a Žatecka. Strakonické nepasterizované pivo je vysoce kvalitním produktem, který oslovuje svou neotřelou chutí a barvou. Strakonický Dudák je pro své vysoké kvality již tradičně oceňován tuzemskými i mezinárodními cenami. Svým sortimentem plně konkuruje i velkým pivovarům ba naopak, pro skutečné znalce piva poskytuje skutečný zážitek a ještě pro ně připravuje zajímavé pivní speciality, jako je vícestupňové pivo nebo pivní šampus.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací