NOVINKA

Chernobeer - HomeIPAtikum 15° - 0,75l (India Pale ALe)

HomeIPAtikum - pivo stylu India Pale Ale je řemeslné živé pivo přinášející renesanci pivního stereotypu na výčepech. Tak, jak je homeopatie..

128 Kč /ks
Koupit Skladem
Tak, jak je homeopatie alternativou ke klasické medicině, tak je naše homeIPAtikum alternativou ke klasickému unifikovanému pivu.

Nachmelená patnáctka s příjemnou nevtíravou nahořklou koncovkou, která navazuje na symfonické představení citrusových tónů za účasti tropického ovoce s umně schovaným alkoholovým podtónem.


Objem (ml):     750
Stupňovitost:     15°
Alkohol (%):     6,7
Styl:    India Pale Ale
Typ Obalu:    láhev sklo

Chernobeer Brewing Co.

\r\nK vaření piva jsme se dostali opravdu náhodou. Seděli jsme v hotelu v Černobylu na Ukrajině, kde jsme popíjeli ukrajinské euro piva, které nebyly moc dobré. Tam vznikla myšlenka spojit slova Chernobyl a beer. Tehdy vznikl Chernobeer. Další kroky byly jasné - jelikož jsme neměli vlastní technologii (na kterou musíme našetřit) začali jsme hledat pivovary, které umí navařit výborné pivo, podle receptury, kterou dodáme a dbají na nejvyšší kvalitu.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací