NOVINKA

Chernobeer - Lager 11° - 0,75l (Světlý ležák)

CHERNOBEER LAGER 11° - pivo stylu Plzeňský ležák je řemeslné živé pivo. Nehraje se na nic jiného, než na poctivou jedenáctku, kterou si můžeš dát v..

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.
CHERNOBEER LAGER 11° - pivo stylu Plzeňský ležák je řemeslné živé pivo. Nehraje se na nic jiného, než na poctivou jedenáctku, kterou si můžeš dát v hojném počtu a stále můžeš jet do postele po svých.

Na tenhle ležák jsme použili speciální kvasnice pro ty nejlepší české ležáky a je nachmelené výhradně českými chmely Premiant, Harmonie a Žatecký Červeňák.

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     11°
Alkohol (%):     5
Styl:    Světlý ležák
Typ Obalu:    láhev sklo

Chernobeer Brewing Co.

K vaření piva jsme se dostali opravdu náhodou. Seděli jsme v hotelu v Černobylu na Ukrajině, kde jsme popíjeli ukrajinské euro piva, které nebyly moc dobré. Tam vznikla myšlenka spojit slova Chernobyl a beer. Tehdy vznikl Chernobeer. Další kroky byly jasné - jelikož jsme neměli vlastní technologii (na kterou musíme našetřit) začali jsme hledat pivovary, které umí navařit výborné pivo, podle receptury, kterou dodáme a dbají na nejvyšší kvalitu.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací