NOVINKA

Pivo Falkenštejn - NEIPA Bejby Tropico 14° 0,7l (New England IPA)

Svrchně kvašené pivo vyrobené ze tří druhu sladu, pšeničných a ovesných vloček a chmelené velkou porci aromatických chmelů.

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.
Svrchně kvašené pivo vyrobené ze tří druhu sladu, pšeničných a ovesných vloček a chmelené velkou porci aromatických chmelů. V současnosti velmi oblíbený pivní styl, pocházející z Vermontu, který jsme díky použiti chmelu Kazbek trochu netradičně pojali v krásnolipském pivovaru. Piva stylu NEIPA jsou mléčná až kalná a jejich chuť i vůně mají výrazný charakter tropického ovoce.

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     14°
Alkohol (%):   6
Styl:    New England IPA
Typ Obalu:     lahev sklo

Pivovar Falkenštejn

Otevřením Pivovaru Falkenštejn v srpnu roku 2013 byla obnovena po mnoha desítkách let tradice vaření piva ve městě Krásná Lípa, jež se nachází na pomezí Českosaského Švýcarska a Lužických hor. Ve starém krásnolipském pivovaru (Brauerei Schönlinde) se přestalo vařit po II. světové válce a jeho objekt byl zbourán v 60. letech 20 st. Nový pivovar jsme přenesli přímo do centra města na Křinické náměstí, do bývalého měšťanského domu, který dříve sloužil jako zájezdní hostinec, kulturní centrum nebo dokonce jako banka v době průmyslové revoluce.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací