NOVINKA

Pivovar Máša - Comfort 12° 1l (světlý ležák)

Pohodlně se usaďte, pohoda právě začína. Nebo pokračuje... Do ležáku Comfort jsme dali to nejlepší, co se v pivovaru našlo. Výtečný český slad z..

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.
Pohodlně se usaďte, pohoda právě začína. Nebo pokračuje... Do ležáku Comfort jsme dali to nejlepší, co se v pivovaru našlo. Výtečný český slad z kounické sladovny a novou odrůdu žateckého chmele Comfort. Ve sklepě jsme ho nehoupali, ale vy to teď jistě napravíte.

Objem (ml):     1000
Stupňovitost:     12°
Alkohol (%):     4,9
Styl:   Světlý ležák
Typ Obalu:     lahev PET

Pivovar Máša

Majitel David Máša začínal U Fleků, rozjížděl pivovar Tijuana v Mexiku, Kaldi na Islandu a další pivovary na světě. V ČR byl u rozjezdu pivovaru Antoš ze Slaného. V roce 2017 se rozhodl otevřít vlastní pivovar v Řevničově pod značkou Máša. Piva s pivovaru Máša jsou oceňovany svou kvalitou a skvělou chutí. Vynikající polotmavý Don Chichot v roce 2020 získal dokonce nejprestižnější české pivovarské ocenění  Zlatou pečeť. Piva z pivovaru Máša jsou vždy dobrou volbou.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací