NOVINKA

Pivovar Máša - Dlouhá Noc + kokos 23° 0,75l (Imperial Stout)

Silný stout je velká dobrota, tentokrát obohacený o kokos. A uvařit ho je zážitek. Chce to dobrý nápad, fůru sladu, hodně trpělivosti a nejlíp i..

209 Kč /ks
Koupit Skladem
Silný stout je velká dobrota, tentokrát obohacený o kokos. A uvařit ho je zážitek. Chce to dobrý nápad, fůru sladu, hodně trpělivosti a nejlíp i kamarády na varně, když už vám trpělivost dochází. Dobře, že se nás u toho sešlo víc, byla to opravdu DLOUHÁ NOC. Ideální pivko pro pomalé pití v příjemné společnosti.

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     23°
Alkohol (%):     9
Styl:    Imperial Stout
Typ Obalu:     lahev sklo

Pivovar Máša

Majitel David Máša začínal U Fleků, rozjížděl pivovar Tijuana v Mexiku, Kaldi na Islandu a další pivovary na světě. V ČR byl u rozjezdu pivovaru Antoš ze Slaného. V roce 2017 se rozhodl otevřít vlastní pivovar v Řevničově pod značkou Máša. Piva s pivovaru Máša jsou oceňovany svou kvalitou a skvělou chutí. Vynikající polotmavý Don Chichot v roce 2020 získal dokonce nejprestižnější české pivovarské ocenění  Zlatou pečeť. Piva z pivovaru Máša jsou vždy dobrou volbou.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací