NOVINKA

Pivovar Sibeeria - Evolution #005 12° 0,75l (Světlý Ležák)

Pátý přírůstek do naší řady Evolution spojuje dva chmely pěstované na Žatecku: klasickou americkou odrůdu (Cascade) a moderní českou odrůdu (Saaz..

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.
Pátý přírůstek do naší řady Evolution spojuje dva chmely pěstované na Žatecku: klasickou americkou odrůdu (Cascade) a moderní českou odrůdu (Saaz Special). Tento ležák s trochou pšenice se krásně pije a je příjemně hořký a pyšní se intenzivní citrusovou a květinovou vůní.

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     12°
Alkohol (%):     4,8
Styl:    Světlý Ležák
Typ Obalu:     láhev sklo

Pivovar Sibeeria

Sibeeria Craft Brewery je český minipivovar, který vaří od roku 2014. Čerstvé suroviny, kvalitní technologie a výborný sládek jsou hlavní důvody, proč se Sibeeria pravidelně umisťuje v TOP 10 českých pivovarů a proč si odnáší ceny ze soutěží. Sibeeria nabízí převážně svrchně kvašená piva - vlajkovou lodí pivovaru je IPA jménem Lollihop - přičemž produkuje pestou škálu piv od amerických IPA, přes belgické Saisony či německý Weizenbock po tmavá anglická piva Stout či Porter. Sibeeria patří mezi průkopníky a nebojí se inspirovat v zahraničí. V Česku byla prvním pivovarem, kdo začal vařit lehká a kyselá Berliner Weisse, stejně tak začala jako jedna z prvních s dozráváním silných piv v sudech po destilátech.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací