NOVINKA

Pivovar Sibeeria - IPA TONE 0206 15° 0,75l ( New England IPA)

Na naší letošní sérii IPA TONE máme rádi to, že nám umožňuje vyzkoušet všechno nové - jako je experimentální chmelová odrůda HBC 586 ze..

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.
Na naší letošní sérii IPA TONE máme rádi to, že nám umožňuje vyzkoušet všechno nové - jako je experimentální chmelová odrůda HBC 586 ze severozápadního pobřeží USA, kterou jsme použili na studené chmelení. Přináší úžasné aroma broskvové žvýkačky společně s ještě sladším zralým ovocem a mírně kořeněným závěrem. Aby se pivo dobře pivo během teplých dnů, které jsou před námi, snížili jsme obsah alkoholu při zachování jemné plné hladké chuti.

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     15°
Alkohol (%):     5,8
Styl:    New England IPA
Typ Obalu:     Láhev sklo

Pivovar Sibeeria

Sibeeria Craft Brewery je český minipivovar, který vaří od roku 2014. Čerstvé suroviny, kvalitní technologie a výborný sládek jsou hlavní důvody, proč se Sibeeria pravidelně umisťuje v TOP 10 českých pivovarů a proč si odnáší ceny ze soutěží. Sibeeria nabízí převážně svrchně kvašená piva - vlajkovou lodí pivovaru je IPA jménem Lollihop - přičemž produkuje pestou škálu piv od amerických IPA, přes belgické Saisony či německý Weizenbock po tmavá anglická piva Stout či Porter. Sibeeria patří mezi průkopníky a nebojí se inspirovat v zahraničí. V Česku byla prvním pivovarem, kdo začal vařit lehká a kyselá Berliner Weisse, stejně tak začala jako jedna z prvních s dozráváním silných piv v sudech po destilátech.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací