NOVINKA

Pivovar Sibeeria - IPA TONE 0501 17° 0,75l (Black IPA)

IPA TONE 0501 představuje nejtmavší barevný tón na naší IPA paletě. Tato Black IPA je zcela o Citře a Columbusu, které jsme dali jak do varu, tak na..

159 Kč /ks
Koupit Skladem
IPA TONE 0501 představuje nejtmavší barevný tón na naší IPA paletě. Tato Black IPA je zcela o Citře a Columbusu, které jsme dali jak do varu, tak na dry-hop. Oba tyto C-chmely dávají této silné tmavé IPA nádhernou citrusovou vrstvu, která ladí s nádechem karamelu a příjemně praženým, hořkým závěrem. Vzhledem k tomu, jak byly BIPA v minulých letech vzácné, jsme si ani neuvědomili, jak moc nám chybí - dokud jsme neochutnali vzorek z našeho tanku. .

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     17°
Alkohol (%):     6,5
Styl:    Black India Pale Ale
Typ Obalu:     Láhev sklo

Pivovar Sibeeria

Sibeeria Craft Brewery je český minipivovar, který vaří od roku 2014. Čerstvé suroviny, kvalitní technologie a výborný sládek jsou hlavní důvody, proč se Sibeeria pravidelně umisťuje v TOP 10 českých pivovarů a proč si odnáší ceny ze soutěží. Sibeeria nabízí převážně svrchně kvašená piva - vlajkovou lodí pivovaru je IPA jménem Lollihop - přičemž produkuje pestou škálu piv od amerických IPA, přes belgické Saisony či německý Weizenbock po tmavá anglická piva Stout či Porter. Sibeeria patří mezi průkopníky a nebojí se inspirovat v zahraničí. V Česku byla prvním pivovarem, kdo začal vařit lehká a kyselá Berliner Weisse, stejně tak začala jako jedna z prvních s dozráváním silných piv v sudech po destilátech.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací