NOVINKA

Pivovar Sibeeria - Yummy Lingonberry, Blueberry, Maple Syrup & Vanilla 22° 0,5l (Sour)

Série Yummy je o neustálém překračování hranic toho, čím vším pivo může být a tahle brusinkovo-borůvková verze nás zase posunula o krok dál. Kromě..

136 Kč /ks
Koupit Skladem
Série Yummy je o neustálém překračování hranic toho, čím vším pivo může být a tahle brusinkovo-borůvková verze nás zase posunula o krok dál. Kromě už tradičně neodpovědného množství ovoce a pěkné dávky mexické vanilky jsme tentokrát přidali i plné kýble hutného javorového sirupu, který přesně dotváří dojem tekutého dezertu. Sladkost tohoto hustého fialového piva příjemně vyvažuje jemná kyselost. Pije se hladce jako smoothie, jen vám dodá širší úsměv.

Objem (ml):     500
Stupňovitost:     22°
Alkohol (%):     6,9
Styl:    Sour
Typ Obalu:     Plechovka

Pivovar Sibeeria

Sibeeria Craft Brewery je český minipivovar, který vaří od roku 2014. Čerstvé suroviny, kvalitní technologie a výborný sládek jsou hlavní důvody, proč se Sibeeria pravidelně umisťuje v TOP 10 českých pivovarů a proč si odnáší ceny ze soutěží. Sibeeria nabízí převážně svrchně kvašená piva - vlajkovou lodí pivovaru je IPA jménem Lollihop - přičemž produkuje pestou škálu piv od amerických IPA, přes belgické Saisony či německý Weizenbock po tmavá anglická piva Stout či Porter. Sibeeria patří mezi průkopníky a nebojí se inspirovat v zahraničí. V Česku byla prvním pivovarem, kdo začal vařit lehká a kyselá Berliner Weisse, stejně tak začala jako jedna z prvních s dozráváním silných piv v sudech po destilátech.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací