NOVINKA

Browar Stu Mostów - ART+40 Kveik DIPA 18° 0,44l (Double IPA)

V nejnovější DIPA připravované ve spolupráci s týmem pivovaru Nepomucen se Browar Stu Mostów zaměřil na co nejjednodušší chmelení s odrůdami Citra,..

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.
V nejnovější DIPA připravované ve spolupráci s týmem pivovaru Nepomucen se Browar Stu Mostów zaměřil na co nejjednodušší chmelení s odrůdami Citra, Galaxy a Columbus. Hlavní roli v něm však hrají kvasinky kveik z norského města Stranda, které potěší svou intenzivně ovocnou vůní.

Kroužek viditelný na štítku se používá k sušení a skladování kultur kvasinek kveik. Obruč byla tradičně vyrobena z navlečených dřevěných bloků, které byly namočeny do droždí a poté zavěšeny na suché místo, aby uschly. Sušené droždí bylo udržováno v dobrém stavu po celé měsíce nebo dokonce roky. V roce 2015 bylo toto „médium“ použito k obnovení kultury kveik po 25 letech klidu, díky čemuž si nyní můžeme vychutnat chuť piv fermentovaných jeho použitím.

Objem (ml):     440
Stupňovitost:     18°
Alkohol (%):     8
Styl:   Double IPA
Typ Obalu:     Plechovka

Pivovar Stu Mostów

První řemeslný pivovar ve Vratislavi. Vítěz medailí na bruselských Beer Challenge 2015, 2016, Ratebeer Best 2016 a Konkurs Piv Rzemieślniczych 2016. Pivo se vaří na základě jedinečných receptů spojujících tradici prostřednictvím značky WRCLW s revolucí řemeslného piva prostřednictvím značky Salamander.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací