NOVINKA

Pivovar Falkon - Sourberry: Garden of Eden 10° 0,7l (Sour)

Sourberry: Garden of Eden vychází ze stylu Gose (himalájská sůl a koriandr). Tahle naše nová interpretace navíc obsahuje rakytníkové a nektarinkové..

151 Kč /ks
Koupit Skladem
Sourberry: Garden of Eden vychází ze stylu Gose (himalájská sůl a koriandr). Tahle naše nová interpretace navíc obsahuje rakytníkové a nektarinkové pyré a k tomu pořádnou dávku voňavého rozmarýnu.

Objem (ml):     750
Stupňovitost:     10°
Alkohol (%):     5,2
Styl:    Sour/Kyseláč
Typ Obalu:     lahev sklo

Pivovar Falkon

Nemáme technické zázemí a rozhodně se za to nestydíme. Věříme, že i to nejlepší a nejrozmanitější pivo lze vyrobit bez vlastního pivovaru. Jak? Mnoho našich přátel nevyužívá pivovarskou kapacitu řemeslného mikropivovaru naplno a rádi jej sdílí. A věřte mi, vaření piva s přáteli je opravdu zábavné! Chceme nabídnout to nejlepší pivo z celého světa, s použitím originálních ingrediencí, spolu s rukopisem českého sládka. A proč vlastně FALKON? Jméno pochází z latinského jména sokola, který není jen stěhovavými ptáky, ale také skutečným predátorem! :-)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací